Klub kalenderen

man tirs ons tors fre lør søn
1
2
TRÆNING – torsdag 15:30
TRÆNING – torsdag
maj 2 kl. 15:30 – 19:00
TRÆNING - torsdag
Baneleder: Lis og Dennis Stochholm.  
3
4
Træning – lørdag 10:30
Træning – lørdag
maj 4 kl. 10:30 – 17:00
Træning - lørdag
Baneleder: Anders og Peter Nielsen  
5
6
7
TRÆNING – tirsdag – kun MINI og JUNIOR 15:30
TRÆNING – tirsdag – kun MINI og JUNIOR
maj 7 kl. 15:30 – 19:00
TRÆNING - tirsdag - kun MINI og JUNIOR
Baneleder: Ria Jacobsen Karttræner: Jan Saltoft.  
8
9
TRÆNING – torsdag 15:30
TRÆNING – torsdag
maj 9 kl. 15:30 – 19:00
TRÆNING - torsdag
Baneleder: Lis og Dennis Stochholm.  
10
11
Træning – lørdag 10:30
Træning – lørdag
maj 11 kl. 10:30 – 17:00
Træning - lørdag
Baneleder: Oliver Tiedebøhl
12
13
14
TRÆNING – tirsdag – kun MINI og JUNIOR 15:30
TRÆNING – tirsdag – kun MINI og JUNIOR
maj 14 kl. 15:30 – 19:00
TRÆNING - tirsdag - kun MINI og JUNIOR
Baneleder: Arne K. Pedersen Karttræner: Jan Saltoft.    
15
16
TRÆNING – torsdag 15:30
TRÆNING – torsdag
maj 16 kl. 15:30 – 19:00
TRÆNING - torsdag
Baneleder: Lis og Dennis Stochholm.  
17
18
Træning – lørdag 10:30
Træning – lørdag
maj 18 kl. 10:30 – 17:00
Træning - lørdag
Baneleder: Lis & Dennis Stochholm og Jens Åge Olsen
19
20
21
TRÆNING – tirsdag – kun MINI og JUNIOR 15:30
TRÆNING – tirsdag – kun MINI og JUNIOR
maj 21 kl. 15:30 – 19:00
TRÆNING - tirsdag - kun MINI og JUNIOR
Baneleder: Ria Jacobsen Karttræner: Jan Saltoft.    
22
23
TRÆNING – torsdag 15:30
TRÆNING – torsdag
maj 23 kl. 15:30 – 19:00
TRÆNING - torsdag
Baneleder: Lis og Dennis Stochholm.  
24
25
Træning – lørdag 10:30
Træning – lørdag
maj 25 kl. 10:30 – 17:00
Træning - lørdag
Baneleder: Michael Kastaniegaard
26
27
28
TRÆNING – tirsdag – kun MINI og JUNIOR 15:30
TRÆNING – tirsdag – kun MINI og JUNIOR
maj 28 kl. 15:30 – 19:00
TRÆNING - tirsdag - kun MINI og JUNIOR
Baneleder: Ria Jacobsen Karttræner: Jan Saltoft.  
29
31
Dansk Rotax Max Challenge 14:30
Dansk Rotax Max Challenge
maj 31 kl. 14:30 – 19:00
Dansk Rotax Max Challenge
Træning i 1/2-timesintervaller